Balles dejas Balles deju kursi Manieres
Jaunumi    Pieteikties kursiem    Pieteikties privātstundām   Tallinas 57, T. 26772503
Home
Balles dejas
Nodarbības
Bildes
Forums
Par Mums
Jautājumi un padomi
Sadarbība
Video


Manieres rekomendēVai Jūs iesiet uz Valentīndienas balli Melngalvju namā?


 Rezultati

 - Sākums - Atbildēt - Statistika - Meklēt -
Balles deju kursi Manieres / Balles un Festivāli / Arī 2012. gadā ballēs nav redzami cilvēki no deju kursiem
Autors Ziņa
Vadiiba
Lietotājs
# Nosūtīts: 11 Jan 20:20
Atbildēt 


Aizgājis vēl viens gads un arī šajā gadā nevienā atklātā ballē tā arī neparādījās cilvēki kurus būtu apmācījuši deju mākslā kādos citos deju kursos izņemot bdk „Manieres” vai Cēsu deju skolotājs D. Liepiņš, kurš gada laikā vairākas reizes uz ballēm Rīgā atbrauca ar ballēs dejot protošiem cilvēkiem no Cēsīm un Valmieras.
Tā arī 2012. gadā nevienā ballē nebija redzami dejot protoši cilvēki ko būtu sagatavojuši balles dejas sološi deju skolotāji no: Studiox1, DanceStar, Dance Academy, Ivuškāna, Spektra, Evitas, Inteliģences akadēmijas, Rihteru deju skolas, Ballesdejām, ds „Balle”, utt..
2012. gadā ievērības cienīgākās bija atklātā balle Melngalvju namā maijā, katra mēneša otrā sestdienā notiekošās balles Ģildē (12 balles), Jaunā gada sagaidīšanas balle Ģildē, kā arī slēgtās balles – Studentu korporāciju balle un Virsnieku balle. Bez tam vēl dažādas darba, banku un firmu balles, kurās aizvien prasmīgi dejo visās ballēs satiekamie cilvēki, kā arī cilvēki, kuri mācījušies bdk „Manieres”.
Jau gadiem pat otro gadu desmitu gribas redzēt ballēs citu deju kursu sagatavotus cilvēkus, bet kā nekā, tā nekā. Viņu nav pat pēc tam, kad interneta diskusijās braši lielījušies, ka apgūs deju prasmi pie Mironoviem vai jauneklīgā Škutāna un tad, un tad visiem parādīs. Ieplētām acis un gaidam vismaz 3-4 gadus, bet kā nav ko redzēt, tā nav.
Var tikai izteikt līdzjūtību cilvēkiem, kurus arī šajā, 2012. gadā, negodprātīgi deju skolotāji apmānīja un sabojāja viņiem iespēju dejot ballēs.
Rīt, 12. janvārī Ģildē pirmā 2013. gada atklātā balle. Gaidīsim un cerēsim.
2012. gada vasarā vienā Ģildes ballē gan parādījās divi DanceStar skolotāji ar partnerēm, bet ballē noturējās tikai kādas 20 – 25 minūtes. Viens nedejoja vispār, bet viens nomocīja vienu deju un abi pāri aizgāja. Pavasarī Melngalvju nama ballē bija arī Ivuškāns ar kundzi, kas arī ir sasniegums. Tomēr pats galvenais un svarīgākais, balles deju skolotāja kvalifikāciju apliecinošais faktors ir – viņa sagatvotie kursu apmeklētāji.
Pašlaik ballēs ar pašu sagatavotiem deju kursu apmeklētājiem spējuši ierasties tikai deju skolotāji no „Manieres” un Cēsīm/Valmieras D. Liepiņš.

Citiem ir uz ko līdzināties un tiekties.
Lai katriem balles dejas sološiem skolotājiem 2013. gadā izdotos sagatavot ballēs dejot spējīgu kaut 1 pāri!

Vadiiba
Lietotājs
# Nosūtīts: 13 Jan 22:43
Atbildēt 


12.01.2013. Ģildē pirmā šī gada un kārtējā ikmēneša balle. Cilvēku daudz. Tā vien šķiet, ka tuvu maksimālam skaitam, lai varētu arī dejot. Un atkal ballē izteikti ar jauniem cilvēkiem pārstāvēti tikai vieni deju kursi : bdk „Manieres”. Aptuveni kādi 12 pāri.
Pārējie ballēs sen dejojoši cilvēki, kuri, spriežot pēc vecuma, deju soļus apguvuši pie sen aizgājušiem vecmeistariem.
Šajā ballē izteiktā vairākumā bija Ģildes ballei atbilstoši ģērbti kungi – žaketēs un kaklasaitēs. Jāatzīst, ka arī dāmas ievērojami uzlabojušas savu ģērbšanās veidu.
Balle, kā vienmēr ļoti atbilstoši dekorēta. Dziedātājai un muzikantam saskaņoti tērpi. Muzikantu tērpi patīkami uzlabo balles atmosfēru un noskaņu.
Kā vienmēr: lēnie valši, tango, Vīnes valši, samba, džaivs, utt., t.i. viss ko cilvēkiem māca deju kursos. Nesaprotams tikai tas kāpēc dažādos deju kursus apmeklējušie cilvēki tā arī nav redzami ballēs.
Ballē nebija arī neviena balles dejas iemācīt sološa deju skolotāja.
Nākošā balle Ģildē 9.02.2013. Kārtējā retā iespēja dejot kursos mācītās dejas.

Centīsimies aprakstīt visas 2013. gadā apmeklētās balles.

krip
Lietotājs
# Nosūtīts: 17 Jan 15:58
Atbildēt 


Jaunajā 2013. gadā pagaidām uz nevienu balli neesmu bijusi, bet es varu aprakstīt divas no 2012.gada pēdējām ballēm, kuras apmeklēju, pirmā no tām bija deju kluba "Evita" rīkots koncerts, pēc kura sekoja balle Limbažos, otra bija Jaungada balle Mežones pilī, abi bija publiski pasākumi, tāpēc tajos varēja redzēt ļoti dažādus dejotājus.

Balli Limbažos ievadīja dejotāju koncerts, kura priekšnesumi bija patiešām skaisti - dejoja gan bērni un pusaudži, gan pieaugušie. Noteikti daļu no priekšnesmiem bija jau redzējuši tie, kuri par spīti neveiksmei ar telpām bija apmeklējuši balli Kongresu namā - Evita ir patiešām lieliska horeogrāfe. Koncertu skatījās arī cilvēki, kas uz dejošanu nemaz nepalika, bija iespēja rezervēt galdiņus. Bija daudzi dejotāji, kas bija redzēti Melngalvju nama ballēs (no kuriem daļa ir mācījušies sporta dejas), kā arī cilvēki, kas dejot nebija mācījušies (lielākā daļa no viņiem balles vidū pazuda...). Mūzika bija piemērota, tika spēlētas visas dejas, ko mācās deju kursos. Lai gan pasākums notika kultūras namā, tas bija jauks un izdevies.

Balle Mežotnes pilī attiecībā uz dejošanu gan radīja vilšanos. Lai gan tā notika ļoti greznās telpās, cilvēki bija apģērbušies ļoti skaisti un piemēroti, visiem bija klāti galdiņu, pusnaktī notika uguņošana, tika izveidota šampanieša piramīda utt., nemaz nebija daudz iespējas savas dejošanas prasmes parādīt, jo
1) grupa, kas uzstājās noteikti nebija piemēroti ballēm - visas dziesmas viņi spēlēja apmēram vienā ritmā, pie kura varēja dejot svingu un ļoti improvizēti pāris reizes nodejot kvipstepu, Vīnes valsi, bet neviena dziesma nebija piemērota lēnajam valsim!
2)tā kā no visiem apmeklētājiem (kuri bija patiešām daudz!) dejot prata tikai apmēram 5 pāri, nebija iespējams dejot apkārt zālei, jo dejot nepratēju skaits bija tik liels, ka tie uz vietas mīņājās jebkurā vietā un nekādi nevarēja tiem apdejot apkārt, jo visu laiku atdūrāmies uz nākošo tādu pašu pāri. Tur arī nemanījām nevienu agrāk satiktu dejotāju no kursiem vai citām ballēm.
Protams, tā ir ļoti laba zīme, ka šāds pasākums vispār notiek, ka tik daudzi to apmeklē, taču balle šoreiz tā bija tikai pēc ārējā noformējuma, jo ne mūzika, ne vispārējā dejotprasme tam atbilda Bet varbūt redzot kā dejo tie, kas to mācījušies, dejotpratēji ar laiku paliks vairāk

dejotaja
Lietotājs
# Nosūtīts: 31 Jan 18:02
Atbildēt 


Par citiem nezinu, bet DanceStar dejotāji ballēs ir regulāri.

Vadiiba
Lietotājs
# Nosūtīts: 02 Mar 14:21
Atbildēt 


Nevar saprast dejotaja demonstrē pilnīgu nekompetenci, klaju nekaunību vai centienus iemānīt cilvēkus Dance Star, lai tur viņiem iestāstītu, ka tur rīkotās ballītes ir balles.
Jau kopš DanceStar pastāvēšanas nekad un nevienā ballē nav bijuši DanceStar sagatavoti cilvēki. Kaut viens. Reiz Ģildē bija ieradušies divi DanceStar deju skolotāji, bet tur spēja uzturēties tikai kādas 20 minūtes. Viens mēģināja nodejot Argentīnas tango. Tas arī viss.

Kas attiecas uz Evitas sagatavotiem deju šovu koncertiem, tad tie ir lieliski. Par to Evitu var tikai paslavēt. Tāpat kā A. Svara prasmi organizēt Starptautiskus sporta deju konkursus, Mironovus par šoviem Dejo ar zvaigzni. Viņi katrs savā jomā ir izcili meistari.
Sliktums sākas tikai tad un ir tur, ja kāds sāk uzskatīt, ka šie cilvēki spēj dejot ballēs vai prot iemācīt citiem balles dejas.

Paldies par Mežotnes pilī notikušā aprakstu. Bēdīgi, bet vispirms cilvēkiem jāsaprot, ka pirms došanās uz balli ir jāiemācās dejot un tieši balles, nevis sporta, dejas.

Vadiiba
Lietotājs
# Nosūtīts: 02 Mar 14:29
Atbildēt 


2013. gada 9. februāra ballē, kas notika Ģildē bija ap 300 apmeklētāju, kas nozīmē, - maksimālais šajā zālē ietilpstošais cilvēku skaits ballē.
Kā parasti - vismaz kādi 25 cilvēki no bdk "Manieres". Bija arī kādi 4 jauni, agrāk neredzēti, gados cilvēki ap 20 - 23. Lai arī jaunie cilvēki bija tērpušies Ģildei atbilstošā apģērbā, diemžēl dejot viņi neprata. Drosmīgi gan, jo aktīvi mīņājās pa deju grīdu, bet tas arī viss. Nebija redzama pat atblāzma no kāda deju pamatsoļa.
Labi, ka jaunieši bija, bet slikti, ka pilnīgi neprata dejot. Varbūt viņi bija Čīča fanu kluba biedri.
Skatīsimies kas notiks šodien O. Kalpka ballē un nākošā sestdienā,2013. gada 9. martā Ģildē. Varbūt tiešām atnāks dejotāja ar vēl kādiem DanceStar iemācītiem cilvēkiem?

Jūsu atbilde
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Atcelt *Kas tas ir?
:) :( :wow: ;) :up: :down: :jaja: :lol: :confused :nono: :angel: :mad: :shame: :smirk: :tongue: :love1: :pift: :bad: ... Disable smilies
»  Atstājiet šo lauku tukšu  


» Vārds  » Parole 
Only registered users can post here. Enter your login/password correctly before posting a message, or register first.
 

Powered by open source forum script miniBB™ © 2001-2017